KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16045328
nr 1604 5328
Jan W Morthenson. Signerad, daterad A Tergo, 88, "op 82". Olja på duk, 99x80 cm, yttermått inklusive ram: 101x82 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:08:10
8/3 08:13:19
1.600 kr
11/3 14:42:21